Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Strumiany

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka komercyjna Strumiany

Strumiany,wielkopolskie

400 000 zł2 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka położona w Strumianach obok Kostrzyna. Oddalona o 1,5 km od Kostrzyna i o 23 km od Poznania dojazd autostradą A2, a także drogą ekspresową S5 (ok. 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Strumiany

Strumiany,małopolskie

1 999 000 zł146,22 m² 13 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Dom wolnostojący z ogrodem | na południu Krakowa, strumiany, gmina Wieliczka | 146,22 m | działka 802 m Szukasz domu gotowego do zamieszkania, z ogrodem i spokojną okolicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Strumiany,małopolskie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:653 m²

Opis mb Estates prezentuje przestronny dwustumetrowy dom wolnostojący po remoncie z możliwością zamieszkania dwóch rodzin! opis nieruchomości - Rok budowy: 1986 - Materiał: pustak - Ocieplenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Strumiany

Strumiany,małopolskie

1 399 000 zł130,50 m² 10 720,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u nas! |r| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Strumianach w gminie Wieliczka. Lokalizacja: jednym z większych atutów domu jest jego doskonałe usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Strumiany

Strumiany,małopolskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż, znajdującej się w miejscowości Strumiany, w gminie Wieliczka. Jeśli szukasz domu o optymalnej powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Strumiany

Strumiany,wielkopolskie

800 000 zł4 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Strumiany

Strumiany,wielkopolskie

6 900 000 zł34 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Strumiany

Strumiany,wielkopolskie

3 000 000 zł15 000 m² 200 zł/m²

 

 

 

Mała Wieś

550 000 zł800 m² 687,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w malowniczej miejscowości Mała Wieś - zaledwie kilka minut od Wieliczki i niedaleko Krakowa! To idealne miejsce dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Strumiany +1 km

Rynek pierwotny

866 780 zł117,90 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż nowy, dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 117,9 m, położony na nowym osiedlu w Małej Wsi. Układ: 6 pokoi 2 łazienki pralnia duży, prywatny ogródek 2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Strumiany +1 km

10 800 €2 700 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz nowoczesny magazyn A-klasowy we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Strumiany +1 km

2 450 000 zł4 600 m² 533 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kokotów działka inwestycyjna Z prawomocnym pozwoleniem na budowę! (rozpoczęty dziennik budowy) budynku usługowo-magazynowego 2250 m kw z częścią biurową, socjalną i strzelnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Strumiany +1 km

48 000 €10 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn 10 000 mkw. we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Strumiany +1 km

73 834 €15 382 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn 15 382 mkw. + ponad 300 mkw. biura we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Strumiany +1 km

2 850 000 zł9 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działek w Gm. Wieliczka w miejscowości Kokotów. Działka 95 arowa położona przy drodze gminnej asfaltowej z uzgodnionym wjazdem. W gminie obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Strumiany +1 km

381 000 zł1 270 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki rolno-budowlane w miejscowości Kokotów, pod Wieliczką Powierzchnia działek: - 12,70 a - 12,83 a - 13,15 a - 16,51 a Cena: 30 000 zł/ar Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Strumiany +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Strumiany

Strumiany,zachodniopomorskie

929 000 zł131 m² 7 086,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Strumiany śródleśnej kolonii w sercu Puszczy Goleniowskiej. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, natury i stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strumiany

Strumiany,małopolskie

1 999 000 zł146 m² 13 671 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Dom wolnostojący z ogrodem | na południu Krakowa, strumiany, gmina Wieliczka | 146,22 m | działka 802 m Zapraszamy na Dom Otwarty - 16.05.2026 r. w godz. 13:00-14:00 Prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strumiany,małopolskie

2 199 000 zł146 m² 15 039 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Dom wolnostojący z ogrodem | Strumiany, gmina Wieliczka | 146,22 m | działka 802 m Zapraszamy wszystkich na dom otwarty 11 kwietnia 2026 o godz. 11.00-12.00. Prosimy o wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strumiany,małopolskie

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:653 m²

Opis mb Estates prezentuje przestronny dwustumetrowy dom wolnostojący po remoncie z możliwością zamieszkania dwóch rodzin! opis nieruchomości Rok budowy: 1986 Materiał: pustak Ocieplenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strumiany

Strumiany,małopolskie

120 000 zł1 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ładna działka w centrum miejscowości Strumiany w gminie Wieliczka. Kształtna, ładna i zadbana działka. Obok sklep, przedszkole i kościół. Działka w miejscowym planie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Strumiany

Strumiany,małopolskie

750 000 zł70 m² 10 654,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W segmencie W zabudowie bliźniaczej strumiany k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania wykończone pod klucz (piętro z poddaszem o pow. 53,89.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Strumiany

Strumiany,małopolskie

570 000 zł70 m² 8 097,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W segmencie W zabudowie bliźniaczej strumiany k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkanie (piętro z poddaszem o pow. 53,89 m2 + 16,5 m2, w y.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strumiany,małopolskie

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:653 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strumiany

Strumiany,małopolskie

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania W segmentach W zabudowie szeregowej strumiany k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 49 m2 ( parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strumiany

Strumiany,małopolskie

520 000 zł49 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Strumiany

Strumiany,małopolskie

680 000 zł83 m² 8 192,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Możliwość zakupu przez osoby spoza ue! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Strumianach, w stanie deweloperskim, z dużym potencjałem. Mieszkanie idealne dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Strumiany

Strumiany,małopolskie

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w Strumianach, w stanie deweloperskim, z dużym potencjałem. Mieszkanie idealne dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Strumiany

Strumiany,małopolskie

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Strumiany

Strumiany,małopolskie

570 000 zł54 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania w malowniczej części Strumian, w bliskiej odległości od wszystkich udogodnień: przystanek Autobusowy 550 m Wieliczka centrum 2,8 km Szkoła Podstawowa Śledziejowice 1,9 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Strumiany

Strumiany,wielkopolskie

600 000 zł2 454 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w Kostrzynie, obręb Strumiany. Oddalone o 3,5 km od Kostrzyna i o 30 km od Poznania dojazd autostradą A2, a także drogą ekspresową S5 (ok. 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Strumiany

Strumiany,wielkopolskie

600 000 zł2 000 m² 300 zł/m²

 

 

 

Strumiany,małopolskie

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strumiany

Strumiany,małopolskie

990 000 zł137 m² 7 231,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem, całkowicie umeblowany, zlokalizowany w miejscowości Strumiany 202 (gmina Wieliczka). Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strumiany

Strumiany,małopolskie

1 250 000 zł5 600 m² 223 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna w Strumianach gmina Wieliczka. Powierzchnia 56 arów z czego 40 budowlane. Dzialka posiada pozwolenie na budowę!6 budynków dwulokalowych. Bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strumiany

Strumiany,małopolskie

380 000 zł47 m² 8 032,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania W segmentach W zabudowie bliźniaczej strumiany k/wieliczki N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim o pow. 47,31 m2 ( parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strumiany

Strumiany,małopolskie

395 000 zł54 m² 7 329,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Strumiany

Strumiany,małopolskie

800 000 zł286 m² 2 797,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: antresola, balkon, brama na pilota, duża piwnica, działka, garaż, kominek, ogródek, spiżarka, taras; w pobliżu: apteki, kościół, las, plac zabaw dla dzieci, przedszkole, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Strumiany

Strumiany,małopolskie

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dodatkowo: alarm, brama na pilota, duża piwnica, dwa garaże, działka, ogródek, taras, układ solarny na dachu; w pobliżu: kościół, sklepy, szkoła, usługi, przedszkole; rozkład: czterostronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Strumiany,małopolskie

184 000 zł811 m² 226,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 8,11 arów w miejscowości Strumiany, gmina Wieliczka. Działka jest płaska, ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: 17m; 16m x 50m. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne